KONST / Litografier / Färglitografi 12872085
nr 1287 2085
Yves Cass
(f. 1947), Frankrike
Färglitografi, Signerad, numrerad EA 1/1. Motivet: 33x25 cm
Yves Cass, fransk konstnär född 1947.
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 11 november 2019
kl 20:42:36
8/11 11:35:29
250 kr
10/11 00:12:36